تبلیغات
اس ام اس عاشقانه ، فلسفی ،خنده دار ،سرکاری ،مذهبی ،اس ام اس ایام SMS پیامک جدید - فال روز 17 آبان ماه88!

صفحه اصلی      |     عضویت در سایت     |    ارتباط با مدیریت     |      پست الکترونیک
» فال روز 17 آبان ماه88!
متولدین فروردین: امروز فعالیت های گروهی و كاری اهمیت زیادی دارد. اما سعی كنید افراط نكنید. طرفداران زیادی پیدا می كنید.

 

متولدین اردیبهشت: کمی زیاده روی می کنید اما پشیمان می شوید.مراقب پول خرج کردن تان باشید و مطمئن شوید که پول کافی به همراه خود دارید.اگر مشکل مالی دارید نزد فرد با تجربه بروید آنها می توانند به شما کمک کنند

متولدین فروردین: امروز فعالیت های گروهی و كاری اهمیت زیادی دارد. اما سعی كنید افراط نكنید. طرفداران زیادی پیدا می كنید.

 

متولدین اردیبهشت: کمی زیاده روی می کنید اما پشیمان می شوید.مراقب پول خرج کردن تان باشید و مطمئن شوید که پول کافی به همراه خود دارید.اگر مشکل مالی دارید نزد فرد با تجربه بروید آنها می توانند به شما کمک کنند.

 

متولدین خرداد: دیگران در مورد شما غیبت می كنند و زمانی كه به گوش شما می رسد، دچار تردید می شوید و در تصمیم گیری خود شك می كنید. اتفاقات زیادی در حال وقع است كه در حال حاضر از آنها بی خبرید. دیگران رازهایشان را برای شما بیان می كنند و این مسئله در آینده، قوه تخیل شما را در محل كار بالا می برد.

 

متولدین تیر: عصبانی و دستپاچه شدن فقط همه چیز را خراب تر میکند یک دوست یا همکار سخت گیری می کند اما این سخت گیری دلیل دارد.

 

متولدین مرداد: امروز وقت زیادی را صرف می كنید تا تقویم كارهای خود را مرتب كنید و می خواهید كه تا آن جا كه ممكن است اوقاتتان را پر كنید. مطمئن شوید كه همه چیز را كامل در هر جا نوشته اید وگرنه متوجه خواهید شد كه در یك زمان 2 برنامه برای خود چیده اید. طی یك تماس تلفنی ممكن است اخبار جالبی را بشنوید و یا آخرین خرده اخبارهای پشت سر دیگران را.

 

متولدین شهریور: لیستی تهیه کنید از تمام وسایلی که برای کریسمس می خواهید تهیه کنید.می توانید لیستی از غذاهایی تهیه کنید تا برای مهمانی بپزیید.

 

متولدین مهر: امروز بسیار احساس هنرمندی می کنید و از نمایش برخی استعدادهای خلاقانه تان لذت می برید.ممکن است بتوانید هدایایی برای عید درست کنید و یا کارت های کریسمس را تزئین کنید.در موقع بی کاریتان،از ولو شدن روی مبل راحتی و خوردن غذاهای خوشمزه و انواع نوشیدنی لذت می برید به خصوص اگر فرد مورد علاقه تان نیز دقیقاً در کنار شما نشسته باشد.

 

متولدین آبان: امروز احساس ناامنی و بی اعتمادی دارید اما این احساس گذراست.از فرصت استفاده کنید و استراحت کنید وبه نیازهای خود فکرکنید.در این زمان احساسات شما بیشتر می شود.سعی کنید آرامش داشته باشید.

 

متولدین آذر: زندگی بقدری شلوغ و پلوغ است كه گاهی نیاز دارید كمی به عقب بایستید و تعمق كنید راجع به این كه واقعاَ چه اتفاقی دارد می افتد. ستاره ها امروز روز ساكتی برایتان بوجود آورده اند، و به شما این موقعیت را می دهند كه راجع به همه چیز فكر كنید. روزتان به هدر نمی رود چون به شما امكان این كه روی اولویت های خود متمركز شوید و این كه چگونه می تواند از وقتتان در هفته های آینده استفاده كنید را می دهد.

 

متولدین دی: اگر هنوز تحت تاثیر اتفاقات دیروز هستید، در مورد آن ها با یكی از دوستان نزدیك یا همسرتان صحبت كنید. شاید كمی جدی گرفته اید و تنها چیزی كه احتیاج دارید تا از دعوا جلوگیری كند مهربانی است.

 

متولدین بهمن: تعداد افرادی که اکنون می توانند در مقابل جذابیت شما مقاومت کنند بسیار کم است و دیگران از اینکه به شما کمک کنند و یا لطفی در حق شما کنند بسیار خوشحال خواهند شد. دعوت هیجان انگیزی از شما خواهد شد و برای تان مشکل خواهد بود تا در مقابل ناشناخته ها مقاومت کنید. بنابراین حتی سعی هم نکنید که مقاومت کنید.

 

متولدین اسفند: امروز از به هم باز کردن یک معما در سرمایه گذاری شما ممکن است مکافات شود.رسیدگی به مدارک اداری را یک کار روزمره خواهید دید . این طور نیست؟ این بهتر از آن است که تحت کنترل کسی بوده و همیشه نزد رئیس بانک پست وضعیت باشید. این طور نیست؟!


جهت مشاهده بقیه اس ام اس به مراجعه کنید

  نویسنده: Ali  تاریخ: یکشنبه 17 آبان 1388  موضوع: فال روزانه ,    لینک ثابت   نظر ها () 

صفحات سایت
صفحات سایت
آمار بازدید كنندگان